top of page

Ekibimiz Hakkında

Her Anlamda Profesyonel

Taşlıoğlu Oto Kurtarma başarısının ardındaki harika insanları tanıyın. Her zaman ayrıcalıklı hizmet vermeye odaklandığımızdan, müşterilerimizle olağanüstü ilişkiler kurarız. Her başarılı işin arkasında, kendini bu başarıya adamış özel insanlardan oluşan yetenekli bir ekip vardır. Ekibimiz hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. Sorularınız için bizimle iletişime geçin.

Smiling Young Woman

M. Aksu

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Taşlıoğlu Oto Kurtarma olarak birinci önceliğimiz her zaman müşterilerimizdir. Bu nedenle sadece işine karşı tutkulu ve becerikli kişilerle çalışırız. M. Aksu ekibimizin değerli bir üyesidir ve bugün bulunduğumuz konuma gelmemize yardımcı olmuştur.

İletişim
Young Businessman

F. Yılmaz

Müdür Yardımcısı

F. Yılmaz, kurulduğumuz günden bu yana Taşlıoğlu Oto Kurtarma ekibinin ayrılmaz bir parçası olmuştur. Şirketimizdeki Müdür Yardımcısı rolü ile sayısız müşterimizin hizmetlerimizden memnun kalmasını sağlamıştır.

İletişim
Young Woman with Curly Hair

B. Demir

Yönetici

B. Demir ile çalışmak gerçekten bir keyiftir. Müşteriye olan ilgisi ve problem çözme becerisi, onu Taşlıoğlu Oto Kurtarma için olabilecek en iyi Yönetici yapar.

İletişim
bottom of page